لیست سفارش
مجموع: 0 ریال
0
لحاف، ملحفه و پارچه
نوزاد و نوجوان
پتو
تشک
بالش
حوله
آشپزخانه و لوازم دکوری
بنیانگذار لایکو

محمود زینی
در تاریخ 27 اردیبهشت ماه سال 1320 در شهر مراغه متولد شد. دوران ابتدائی و متوسطه (تاکلاس نهم ) را درمراغه سپری کرد سپس به تهران آمد و دیپلم رشته طبیعی را در دبیرستان جم قلهک دریافت نمود.
در سال 1341 در رشته اقتصاد دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پذیرفته شد و فوق لیسانس خود را نیز در رشته مشاوران اداری در همان دانشگاه به اتمام رساند.
در زمان تحصيل (فوق ليسانس) آموزشگاه حسابداري زيني را تاسيس و در همانجا به تدريس مشغول و كلاس‌هاي شبانه را اداره كرده و امرار معاش می کرد. دوران فوق ليسانس را زمانيكه در استخدام شركت برق منطقه‌اي تهران بود اخذ نمود.در شرکت برق تهران سرپرست گروه‌هاي تحقيق، بررسي و بازرسي بود كه در همان زمان به قول روزنامه‌هاي وقت، 90% از مشتركين گم شده توسط گروه‌هاي فوق پيدا شده و درآمد شركت بطور قابل توجهي بالا رفت. يكي ديگر از كارهاي مهم ایشان در برق تهران ( زير نظر مدير عامل وقت جناب آقاي مهندس صالحي ) اصلاح امور مشتركين و اصلاح فرم‌‌هاي برق جديد و تبديل آمپراژ ( كه هنوز هم در برق تهران مورد اجراست ) مي‌باشد. پس از اخذ درجه فوق ليسانس افسر وظیفه شد در همین دوران شركت آپديت را جهت دادن مشاوره و خدمات مالي به اتفاق 5 نفر از دوستان با سرمایه 7500 تومان تاسيس و ایشان به عنوان مدير عامل مشغول بكار شده و بزرگترين قرارداد شركت با سازمان انفورماتيك، سازمان برنامه و بودجه بسته شد و از طريق همين شركت قراردادي نيز با كارخانه تريكوتاژ كه يك شركت ورشكسته گردبافي و رنگرزي بود منعقد شد و مأمور اصلاح ساختاري اين كارخانه شد, بعد از 9 ماه كارخانه اصلاح شده را به صاحبانشان تحويل داد. از همين جا تجربه كاري آقای زینی در صنعت نساجي شروع شد. ضمناً در همين دوران سربازی ، در انستيتو تكنولوژي، هفته‌اي 6 ساعت مشغول تدريس دروس اقتصاد بين الملل و ماليه عمومي بود و همزمان شركت سانتوما را كه شركت تاسيساتي و عمدتاً در كار ساخت سردخانه بود تاسيس كرد.
بلافاصله با پيشنهاد يكي از بستگان شركتي را بنام دوپ ( يعني2تا پ پارچه و پوشاك ) تاسيس كرد. در اين شركت كه ايشان مدير عامل بود , چند دستگاه گردباف و دوخت و دوز پوشاك داشت كه بسيار شركت موفق و سرپائي بود بطوريكه بر اثر هجوم مشتريان اغلب پخش پوشاك 4 بعد از نصف شب انجام مي‌گرفت و كارهاي انحصاري و بوتيكي توليد مي‌كرد.
در سال 1355 در يكي از سفرهاي اروپا جهت خريد مواد اوليه براي شركت دوپ همراه يكي از دوستان، پيشنهاد خريد ماشين آلات منسوج نبافته و كالاي خواب را (كه معتقد بود به دليل حجيم بودن كالا رقيب خارجي نخواهد
داشت) به ایشان داده شد که پس از بررسی های لازم , شرکت لایکو را تاسيس و بعنوان مديرعامل و رئيس هيئت مديره مشغول به کار شد.
اطلاعات تماس
+98 21 2284 94 94
پشتیبانی فروش اینترنتی:
+98 21 8888 76 35
تهران - خیابان پاسداران
نگارستان پنجم - پلاک 3
©2017 LAICO Co., All Right Reserved